Strona główna Firma Usługi standardowe Usługi kompleksowe Obsługa on-line Praca Kontakt Projekty UE
Giełda transportowa - aplikacja B2B
Rozwiązania strategiczne – usługi "niecierpiące zwłoki" cechują się dużym stopniem ryzyka w realizacji, z reguły są to przesyłki terminowe, dlatego wymagają dokładnego zaplanowania i precyzyjnej realizacji. Usługi te wykonujemy dopasowując się umiejętnie do wymagań każdego naszego Klienta indywidualnie. Ponadto oferujemy pomoc i profesjonalne doradztwo w zaplanowaniu całego transportu.

Rozwiązania sieciowe – usługi głównie dla Klientów prowadzących sieciową działalność, a dostawy są cykliczne, regularne i ściśle ze sobą powiązane, zaopatrujące całą sieć punktów lub oddziałów Klienta.

Rozwiązania specjalne - nietypowe zadania o wyższym poziomie trudności w ich realizacji. Całkowicie dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymogów Klienta. Obejmują ekspresowy przewóz towarów o nietypowych kształtach, właściwościach, których dostawa lub odbiór wymaga nietypowych rozwiązań transportowych. Ponadto usługi te obejmują fachowe doradztwo w zakresie transportu, czy też dodatkową ochronę i zwiększenie  bezpieczeństwa Państwa przesyłek podczas transportu.

Rozwiązania logistyczne –  to kompleksowe usługi związane nie tylko z transportem i przewozem towarów, ale również z przeładunkiem, składowaniem towaru w magazynie, przepakowywaniem (coopacking) oraz dodatkowymi usługami comanufakturingu. Zapewniamy Klientom organizację i obsługę spedycyjną złożonych projektów logistycznych, w tym profesjonalne doradztwo, kalkulację opłat przewozowych, wybór optymalnej drogi przewozu, składowanie oraz magazynowanie towarów.